Podczas prac projektowych naszym priorytetem jest zaspokojenie potrzeb funkcjonalnych i estetycznych Inwestora biorąc pod uwagę jego możliwości finansowe.
Edyta Wiśniewska
Właściciel, Projektant, Kierownik Budowy

Nasza Firma

Jesteśmy firmą projektową działającą nieprzerwanie od 1993 roku. Biuro Projektów jest firmą rodzinną z tradycjami konstrukcyjno - budowlanymi od dwóch pokoleń. W czasie prowadzenia działalności nasze biuro wykonało projekty budowlane dla klientów prywatnych i samorządowych. Współpraca z geodetą, biurami projektowymi instalacji sanitarnych i elektrycznych pozwala nam na kompleksową obsługę w przy zrealizowaniu projektu budowlanego od A do Z łącznie z monitorowaniem sprawy w urzędach do momentu odbioru pozwolenia na budowę, a następnie podjęcia się funkcji kierownika budowy.

Usługi Projektowe
Usługi Projektowe
Projektujemy od 23 lat budynki mieszkalne jednorodzinne i wielorodzinne. Mamy bogate doświadczenie w projektowaniu obiektów handlowych i usługowych jak domy weselne, sklepy, ob. gastronomiczne a także wielu obiektów gospodarki rolnej jak wiaty, stodoły, kurniki, ubojnie, chlewnie. Projektujemy budynki przemysłowe: hale, magazyny, stacje benzynowe, rzeźnie, chłodnie, wiaty i wiele innych typów budynków.
Adaptacja projektu gotowego
Adaptacja projektu gotowego
Projekt gotowy w świetle prawa jest gazetą lub katalogiem i nie można tylko na jego podstawie wystąpić o pozwolenie budowlane. Do pozwolenia budowlanego niezbędna jest adaptacja takiego projektu do warunków zabudowy, wrysowania budynku na mapę działki itd. By stał się projektem budowlanym co Państwu oferujemy.

Kierownik budowy
Kierownik budowy
Naszych 4 pracowników posiada uprawnienia do kierowania pracami budowlanymi. Funkcję kierownika budowy jest wymagana prawnie na każdej budowie a może pełnić ją tylko osoba z uprawnieniami budowlanymi do kierowania robotami budowlanymi.

Pełnomocnictwo
Pełnomocnictwo
Prowadzimy budowy od A do Z. Oferujemy swoje pełnomocnictwo do reprezentacji Klienta przed organami administracyjnymi i innymi instytucjami w powiecie konińskim, słupeckim, kolskim i tureckim. Dla Inwestora uzyskujemy decyzję o warunkach zabudowy; wypis i wyrys z planu miejscowego zagospodarowania terenu; zlecamy wykonanie mapy projektowej; sporządzamy projekt i kompletujemy dokumentację do uzyskania pozwoleniu na budowę.
Wizualizacje
Wizualizacje
Dla klientów wybierających projekt indywidualny na życzenie wykonujemy wizualizacje budynku i jego koncepcji funkcjonalnej wnętrza.
Inwentaryzacja budynków
Inwentaryzacja budynków
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus elementum ex ut ante rutrum, non gravida dui vehicula. Nunc cursus tortor et tellus tempor dapibus.

Kosztorysy
Kosztorysy
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus elementum ex ut ante rutrum, non gravida dui vehicula. Nunc cursus tortor et tellus tempor dapibus.

Doradztwo
Doradztwo
Doradzimy Ci w sprawie aktualnych cen i technologii na rynku budowlanym; jak zbudować budynek energooszczędny; jak i ile dać ocieplenia na ściany itd.